Hergün Kos Adası Feribot Bileti | Hemen Arayın: 0 535 264 55 65

TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI

GÖCEK 12 ADALAR GÜNÜBİRLİK TEKNE TURU
Serdar kaptanın özel soslu balık menüsü eşliğinde

Öğle yemeği (ızgara çupra-patates salatası-yeşil salata-soğan halkaları ve roka,domates) /transfer /rehberlik dahil
220 TL
Rezervasyon : 0 535 264 5565

06.30 Turgutreis migros önünde buluşarak ve diğer misafirlerimizi yol güzergahlarından alarak Göcek limanına transfer oluyoruz.
tur programı aşağıdaki gibidir.
* 10:30 Göcek limanından hareket Yassıcalar Adası 40 dakıka yuzme molası aynı zamanda bu adada aynı anda 5 adayı birden görebilirsiniz, yüzebilir karaya çıkabilir birbirinden güzel ada manzaralarını resmedebilirsiniz.
* Turumuzu Zeytin Adasının yakınından geçerek Tersane Adasını siz misafirlerimize gösterip Domuz Adası (Akvaryum Koyu) 2 saatlik yüzme ve yemek molası verdikten sonra guzargahımızda olan göbün koyunu zıyaret edıyoruz ve akabinde Merdıvenlı Magara Koyunda 40 dakikalık bir yüzme molası veriyoruz.
* Mola zamanımız bittikten sonra korfezin kapıdağ yarımadası olarak bilinen adanın Martı Koyunda 40 dk konaklıyoruz.
* Martı koyundan çıkarken günün yorgunluğunu atmanız için şirketimiz tarafından ikram ettiğimiz çay servisi başlamaktadır siz çaylarınızı yudumlarken teknemiz ağır ağır yol alıp bir sonraki durağımız olan Kleopatra Hamamı diye bilinen koya varır.
* Akvaryum güzelliğindeki bu koydada 40 dakikalık yüzme molamız başlamaktadır. Gün içerisinde bircok kez yüzme molaları verip siz misafirlerimizin denizin keyfini çıkarmasını istedik.
* Son olarak Taşyaka (Bedri Rahmi Eyüpoğlu) koyunda 40 dakikalık son yüzme molamızı verip gün batımının o eşsiz manzarasında limana doğru yol alırız... Not: Yukarıda belirttiğimiz güzargahta koyların yogunlukları yada temiz olmaları esas alınmakta yogun olan (tekne sayısının fazla olması) koylar tercih edilmemektedır. Sizlere daha sakin temiz koyları gezdirebilmek için bazen güzargahımızda değişiklikler yapmaktayız. Göcek koylarının tamamını görüp gezebileceksiniz.
* Teknemizde öğle yemeği olarak ızgara da pişirilmiş balık(çipra) yanında roka domates ve soğan halkaları ve bunların yanında yeşil salata ve patates salatamız yemeğinize eşlik edecektir yemekten hemen sonra meyve olarak karpuz servis edilecektir balık tercih etmeyen misafirlerimize alternatif olarak tavuk (göğüs) ızgara yanında makarna ve bunlarında yanında yeşil salata ve patates salatımız servis edilmektedir.
* Teknemizde içecek olarak dıledıgınız soguk ve sıcak içecekler bulunmaktadır.
*Teknemiz Tripadvisör'ün mükemmelllik sertifikasına sahiptir..


FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
Butik Göcek Turu

220 ₺/ Kişi Başı

REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal
BENZER TURLARIMIZ
img here 2950 ₺
 • 232 Reviews
Büyük GAP Turu