Hergün Kos Adası Feribot Bileti | Hemen Arayın: 0 535 264 55 65

TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI

Günübirlik Kos Turu

66 €

08.30 'da Turgutreis D Marin  ya da Bodrum limanda  buluşarak check in işlemleri sonrası Kos'a geçiş.

Adaya ayak basışımızın ardından pasaport kontrolu sonrası  bizi bekleyen özel aracımıza binerek Kos köyleri Turuna başlıyoruz.

Şehir merkezinden rehberimizin anlatımlarıyla yola çıkarak Lambi-Tigaki -Marmari üzerinden Zia köyüne çıkıyoruz. Kalymnos adası ve Turgutreis’e karşı kahvelerimizi yudumluyor dükkanları ve köy sokaklarını geziyoruz.Ardından Türklerin yoğun olarak yaşadıkları Platani(Germe)köyünden

 Antımachia  ve ordan Kefalos köyüne varıyoruz.Burada harika bir atmosferde değirmenlerde kahve molası alarak Kefalos sahilinde panaromik bir tur yapıyoruz..

 

Dönüşte eğer dilerseniz yol üzerinde ki Bal fabrikasında mola vererek Kos'un meşhur bal ve türevi ürünleri alabilirsiniz.

Buradan Kardamena'ya geçerek meşhur dondurmalarından tadıyor  ve şehir merkezine geri dönerek 


deniz kıyısındaki tavernaya giderek yemeklerimizi yiyoruz.

Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz yemek keyfine devam edebilir,dileyen misafirlerimiz rehberimizle birlikte Hipokrat ağacı,Eleftria meydanı ,Defterdar camii ziyaretlerini yaparak limana yürüyebilirler..

 

Tur sonrası limanda buluşarak geri dönüş..


İYİ TATİLLER DİLERİZ

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Gidiş dönüş feribot bileti

*Araçlı büyük ada turu

*Öğle yemeği(menü: mezeler,kalamar ,salata,balık (çupra ),tatlı ,ekmek,su,kahveden oluşur.

*Tur boyunca yanınızda olacak şekilde Türkçe rehberlik hizmeti

 

Notlar:

*Pasaport ve Schengen vizesi gereklidir.

* Yeşil Pasaporta,Gri Pasaporta (Hizmet Pasaportu), Diplomatik Pasaporta,Schengen ülkelerinden herhangi birinde geçerli oturum iznine veya pasaportuna sahip, T.C. Vatandaşları için vize gerekmemektedir.

* Yurtdışı oturumu veya yabancı pasaporta sahip olmayan Türk Vatandaşları Türkiye'den çıkarken 50.00 TL çıkış harcı ödemek zorundadır.Sabah porttan alabilirsiniz.

*Pasaportlarında Kıbrıs giriş damgası olan misafirler Yunanistan'a adasına giriş yapamazlar.

 

Not: Tur programı minimum 15 kişi için düzenlenmiştir.Guruplara özel olup başka guruplarla birleştirilmez..


 

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
Günübirlik Kos Adası Turu

66 €/ Kişi Başı

REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal