Hergün Kos Adası Feribot Bileti | Hemen Arayın: 0 535 264 55 65

TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI

DALYAN TURU

07.00 Turgutreis migros önü çıkış
Diğer güzergah alınışları rezervasyon sırasında belirlenecektir.
Yolda alacağımız kahvaltı sonrası 11.00 -11.30 civarı Dalyan’a varış ve tekneye geçiş,
Sazlıklardan ilerliyor ve ilk molamızı Kaunos Kaya Mezarlarını önünde alıyoruz.Burada kaya mezarlarını fotoğraflıyor ve ve rehberimizin anlatımının bitmesi sonrası yaklaşık 45 dakikalık bir yolculukla Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtlama yeri olan İztuzu plajına vararak Avrupa’nın en iyi açıkalanı seçilen bir tek ev,dükkan otel vs nin görülmediği 5 km lik altın sarısı kumla kaplı bu doğa harikası yerde 2 saatlik deniz molası alıyoruz.Yine plajda duş,kafeterya olanakları bulunmaktadır.Belirlenen saatte tekrar teknemize geçerek geri dönüyor ve ülkemizin doğa harikalarından biri olan Yuvarlakçay’a geçiyoruz.Burada alacağımız yemek molasından sonra yine yol güzergahında uygun yerlerde molalarla Bodrum’a dönüyoruz.
İyi tatiller dileriz.

ÜCRET : 175 TL
Rez: 0 535 264 5565

Fiyata dahil olan hizmetler
*Ulaşım
*Sabah kahvaltısı
*Tekne turu
*İztuzu plajı giriş ücreti
*Profesyonel rehberlik

FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
Dalyan-yuvarlakçay Turu

175 ₺/ Kişi Başı

REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal