Hergün Kos Adası Feribot Bileti | Hemen Arayın: 0 535 264 55 65

TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI

YENİ YILA BATI MEDENİYETLERİNİN BEŞİĞİ,
AVRUPA'NIN 4.BÜYÜK BAŞKENTİ ATİNA'DA GİRMEYE NE DERSİNİZ??
29 Aralık 2019 çıkış
01 Ocak 2020 dönüş

Bodrum-Kos gidiş dönüş feribot biletleri--Kos-Atina gidiş dönüş uçak biletleri -- Merkezi 4* otel 3 gece konaklama ve sabah kahvaltıları-- Yılbaşı Gala yemeği--Tüm havaaalanı transferleri-Tur boyunca Türkçe profesyonel rehberlik hizmeti--Şehir vergileri ve yerel rehberlik hizmetleri--Araçlı Atina şehir turu --Monastraki-Anafiotika-Plaka bölgesi gezileri--Tursab zorunlu sigortası dahil!!!

599 €
İzmir ve İstanbul çıkışları için arayınız..

Tur Programı:
29 Aralık 2019 sabah 08.30 Bodrum gümrüğünde buluşarak Kos'a hareket ..14.30 Olympic havayolları ile 1 saatlik uçuşla Atina'ya varış ve bizi bekleyen aracımızla Atina şehir turu..
Agora,Zeus tapınağı (panoramik olarak), parlemento binası, Syntagma - Omonia meydanları, cumhurbaşkanlığı sarayı ,başbakanlık konutu,tarihi olimpiyat stadyumu,Panepistimiou bulvarlari, ulusal kütüphane ve akademi üniversitesi görülecek yerler arasındadir.Şehir turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman.
Dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği için dışarı çıkabilir,Plaka 'nın rengarenk sokaklarında eğlenceli bir gece geçirebilirler..

30 Aralık 2019
Sabah kahvaltının ardından aracımızda yerimizi alarak extra olarak düzenlenecek olan bugünkü turumuza başlıyoruz.
Bugün Yunanistan'ın İtalya'sı olarak ta anılan ,balayı şehri Nafplion- Korint kanalı-Epidarıus antik kenti gezeceğimiz yerler arasında..
Nafplio Doğu Mora Yarımadası’nda yer alan bir liman şehri ,Yunanistan’ın en romantik şehirlerinden biri hatta İtalya'sı diye biliniyor. Ayrıca Yunan devletinin ilk başkenti olması ve öncesinde tarihsel önem de taşıyor.Spartalılar, Bizanslılar, Frenkler, Venedikliler ve Türk fatihlerinin bıraktığı izler yüzyıllar boyunca kültürünü, mimarisini ve geleneklerini de etkilemiş. Antik surlar, ortaçağ kaleleri, anıtlar ve heykeller, neoklasik yapılar, eşsiz mimarisi ve güzelliği ile sanki tarihte kısa bir yolculuk yapıyoruz ve öğle yemeğimizi eski şehir içinde alarak yol üzerinde Epidearus antik kenti ziyaretimiz sonrası Korint kanalına doğru yol alıyoruz.
Rehberimizden kanalın hikayesini dinliyor ve kanalda gemilerin geçişini seyredip fotoğrafladıktan sonra otelimizze geri dönüyoruz..

31 Aralık 2019
Sabah kahvaltının ardından ilk olarak dünyanın en meşhur sit alanlarından birisi olan ve çoğu insanın Atina2ya gelme sebebi olan ACROPOLİS i gezmek için yola çıkıyoruz.
neler mi göreceğiz..
Parthenon: Akropolis deyince gözünüzde canlanan sütünlu, büyük yapı.
Propylaia: Akropolis’in ana kapısı, Parthenon’a ulaşmak için buradan geçeceğiz..
Erekhtheion ve Nike Tapınağı
Herodes Atticus Tiyatrosu: Akropolis’in en büyük tiyatrosu, günümüzde hala bazı etkinlikler için kullanılıyor.ve diğerleri

Öğleye doğru Acropolis'ten ayrılarak Anafiotika sokaklarında kahve molası alıyoruz.
Öğleden sonra misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Chalkida turuna katılabilirler..Halkida, Yunanistan ana kara ile Evia adasını ayıran Euripos (Evripos) adlı körfezin en dar yerinde kurulmuş tarihi ve arkeolojik güzel bir şehir. Atina'ya (55 km.)Yunanistan’ın Akdeniz’de Girit’ten sonraki en büyük ikinci adası olan Evia Adası, Türkiye’de Eğriboz Adası olarak da bilinmektedir. Gel-gitlerin olduğu bir boğaz olarak bilinmekte ve oluşturduğu kıyı şekilleri ile dikkat çekmektedir. Aslında bu dar boğaz nedeniyle anakaradan kopuk olduğu bile neredeyse anlaşılmamaktadır. Ada Osmanlı hakimiyeti zamanında Ege’de deniz üssü olarak kullanılmış.Öğle yemeğimizi burada aldıktan ve turumuzu tamamladıktan sonra Atina'ya geri dönüyor ve akşama hazırlanmak için serbest zaman alıyoruz..
Akşam belirlenen saatte lobby'de buluşarak akşam yemeğimizi yiyeceğimiz hemde 2019'u geride bırakarak yeni bir yıla adım atacağımız tavernamıza geçiyoruz..
Gece 24'e doğru yine isteyen misafirlerimizle Sintigma meydanına giderek yeni bir yıla girmenin coşkusunu görsel coşku eşliğinde kutluyoruz..

01 Ocak 2020
Sabah kalkış ve kahvaltının ardından 10.30 a kadar serbest zaman.
10.30 otelden ayrılarak havaalanına transfer
12.00 Kos'a uçuş..
16.00 Bodrum'a dönüş

İYİ YILLAR DİLERİZ..
Not: Korint kanalı-Nafplio-Epidaurus turu 55 €
Chalkida turu 35 € dur.

FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
Atina Turu

599 €/ Kişi Başı

REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal