Hergün Kos Adası Feribot Bileti | Hemen Arayın: 0 535 264 55 65

TUR PROGRAMI VE TUR DETAYLARI

ŞİMDİ NERGİS ZAMANI!!
KARABURUN NERGİS FESTİVALİ
KARABURUN NERGİS TARLALARI /MORDOĞAN / BALIKLIOVA TURU
160 TL
19 ocak Pazar
06.00 Turgutreis migros önü hareketle yol güzergahındaki misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.Yol güzergahında alacağımız kahvaltı molamızdan sonra Gülbahçe üzerinden Mordoğan’a varıyoruz.Mordoğan limanında alacağımız serbest zamandan sonra İnecik ve Amberseki köyleri(panoramik)üzerinden nergis kokan Karaburun’a varıyoruz. Öğle yemeğimiz burada serbest ..Festival alanında alacağımız serbest zamandan sonra köylülerden izin alarak nergis tarlalarına oradan da Yeni liman’a uzanıyoruz.Saip kır kahvesinde alacağımız kahve molasının ardından Balıklıova’ya geçiyor ve buraya özgü meşhur kurabiye alışverişi yapıyoruz..Günlerin kısa olmasından dolayı nergislerimiz ,kurabiyelerimiz ,hurma zeytinlerimizle birlikte Yolda alacağımız gerekli molalarla Bodrum’a dönüş için yola çıkıyoruz..
İYİ TATİLLER DİLERİZ.
REZ: 0 535 264 5565
MENEKŞE BALKI

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Ulaşım
*Sabah kahvaltısı
*Profesyonel rehberlik
*Araç içi ikramlar

Notlar
*Araç içi koltuk düzeni rezervasyon ön ödeme sırasına göre yapılmaktadır.
*Ulaşım kişi sayısına göre
16 lık Volkswagen Crafter,31 lik Otokar Sultan, 46 lik Mersedes Travego cinsi klimalı araçlarla yapılmaktadır.
*Araç içi su dağıtımı, kişibaşı 2 adet 0.5 lt olarak yapılmaktadır.
*Çocuk ücretleri 0-2 yaş koltuk almamak kaydıyla ücretsizdir.(2 yaş üzeri her birey koltuk almak zorundadır)
*Kahvaltılarımız serpme kahvaltı olduğundan gurup masasına oturan her çocuktan yetişkin ücreti alınmaktadır.Kahvaltı ücretinde indirim yapabilmemiz için kahvaltı salonuna önceden bildirerek tabak kahvaltı ve çocuk sandalyesini hazırlatmamız gerekir.Lütfen rezervasyonunuz sırasında belirtiniz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER


Sık Sorulan Sorular ve Koşullar
 • Mahizar Turizm hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Shengen vizesi alacak ve vize işlemlerini acentamız aracılığı ile gerçekleştirecek yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında Mahizar Turizm'in' sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur programı Mahizar Turizm Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Mahizar Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Mahizar Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Mahizar Turizm'in' hiç bir sorumluluğu yoktur. Mahizar Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Mahizar Turizm'in' herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Mahizar Turizm sorumlu değildir.
 • Bazı Yunan Adalarında bulunan Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
Karaburun Nergis Festivali

160 ₺/ Kişi Başı

REZERVASYON
capcha
BİZE ULAŞIN
 • Telefon:0 535 264 55 65
 • Saatler:09:00 - 19:00
 • Adres:Mahizar Turizm Turgutreis-Bodrum
MÜŞTERİ YORUMLARI

.İstanbul'dan Paskalya için Sakız Adası turu için ilk defa aranıza katıldım. Gezi ,Eğlence ve Bilgi anlamında çok güzel bir organizasyon oldu

Muammer Tükenmez

şimdiye kadar gittiğim turlar içinde en mükemmel turlarımı yaptım. Bodrumda benim için 1 numara Menekşe Balkı tur operatöru olarak mükemmel

Nevin Böbrek Yalnızcık

Katıldığım bütün gezilerden son derece memnun ayrıldığım Mahizar Travel'a teşekkür ederim.

Sermin Uysal